Serwis studencki

Serwis studencki -

Klub Bezsenność

Klub „Bezsenność” jest jednym z tych klubów, których się nie zapomina. Już po pierwszych odwiedzinach w pamięci pozostaje wspaniała atmosfera, która zachęca do jak najszybszego powrotu i rozgoszczenia się w przyjaznych ramionach klubu.

Sam klub mieści się we Wrocławiu, na ul. Ruska 51. Jest to dogodna lokalizacja, która również jest atutem tego miejsca.

Co nas czeka w środku? Przestronne wnętrza otoczone spokojnym odcieniem szarości ścian udekorowanych freskami i graffiti. Smaku dodają czerwone draperie. Każdy bywalec rozgościć się może na wygodnych kanapach i fotelach. Dodając do tego drewniane meble poczuć się możemy jak w mieszkaniu starego, dobrego przyjaciela.

W środku znajduje się również niewielka scena, na której odbywają się koncerty, przedstawienia teatralne, czy podziwiać można grę najlepszych didżejów. Wielbiciele imprez tematycznych znajdą tutaj również coś dla siebie.

Klub zaprasza zarówno osoby niepalące, jak i palące. Ci drudzy skorzystać mogą z osobnego baru oraz miejsc z dostępem do świeżego powietrza.

Miła obsługa oraz wspaniała atmosfera miejsca sprawią, że klub „Bezsenność” stanie się głównym punktem na wieczornej mapie spędzenia dobrze czasu.

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.