Serwis studencki

Serwis studencki -

Klub Daytona w Wrocławiu

Klub Muzyczny Daytona to cel obowiązkowy na mapie każdego wrocławskiego klubowicza. W, znajdującym się przy ulicy Rynek 35 i 36/37, lokalu czekają na Ciebie świetna zabawa i porywająca muzyka.

Od środy do niedzieli znajdziesz tu:

– dwie przestronne sale, w których Ty i Twoi przyjaciele będziecie mogli cieszyć się swoim towarzystwem
– dwa gorące parkiety z muzyką z gatunku house, R&B, disco i funk
– cztery bary, oferujące znakomite koktajle i shoty, których smaku długo nie zapomnisz
– gwiazdy muzyki klubowej oraz znakomici didżeje, którzy rozkręcą każdą imprezę i nie pozwolą Ci zasnąć; wśród nich nowa Rezydentka klubu Daytona – utalentowana DJ Sheevia – mistrzyni bitów house, vocal house, funky house, funky groove i disco
– organizowane co jakiś czas imprezy stylizowane i przebierane; bywalcy klubu Daytona bawili się już na Beach Party z pianą na parkiecie, Snow Party z prawdziwym śniegiem w środku lata, czy na Halloween

Super imprezy w Klubie Muzycznym Daytona:

– w każdą środę – URBAN BEATS, czyli impreza spod znaku RnB, hip-hop i reagaton, serwowana przez DJ’a Klimasa.
– w każdy czwartek – STUDENT CITY, czyli projekt adresowany do studentów. Kupujesz jeden bilet (8zł) i od 20:00 bawisz się w czterech różnych klubach o czterech różnych klimatach. Szlak imprezowy prowadzi od klubu Oławska 9 przez Daytonę (Rynek 36) i Domówkę (Rynek 39) aż do klubu RaBarBar na Wita Stwosza 3. W każdym klubie czekają na Ciebie super promocje.
– w każdy piątek – DANCE EXPLOSION, czyli housowy set z DJ Sheevią.
– w każdą sobotę – SATURDAY PARTY MIX, czyli najlepsze imprezowe hity od DJ Sheevii i DJ\’a Klimasa.
– w każdą niedzielę – WEEKEND AFTERPARTY, czyli mix hip-hopu, RnB, funky, soulu, house’u, house-groove, funky-vocalu i disco z vidżejskimi wizualizacjami na żywo. Przewodzi DJ Klimas.

Dla stałych bywalców-studentów przygotowane są specjalne karty vipowskie – Student VIP Cards. Student VIP Card uprawnia do niesamowitych promocji na barze. Jeśli jeszcze jej nie masz, zadzwoń pod numer +48 (71) 344 10 79 lub napisz na adres biuro@daytona.pl.
[dane z 2011 roku]

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.