Serwis studencki

Serwis studencki -

Klub Pasja – Nowe Otwarcie

Club Pasja

W piątek i sobotę (14/15.10) po krótkiej przerwie i remoncie powraca Królestwo Czarnej Muzyki, czyli kultowy już klub „Pasja”.

W odświeżonych, eleganckich wnętrzach klubu znowu zagości funk, soul, r’n’b, hiphop czy dancehall.

Wraca również sprawdzona ekipa barmanów, a rezydentem klubu ponownie będzie najlepszy obecnie we Wrocławiu DJ grający czarną muzykę – czyli DJ Liquid.

Właściciele lokalu starają się przywrócić „Pasji” dawny blask z czasów, kiedy w kolejce do tego klubu trzeba było czekać grubo ponad godzinę.

Tutaj nie gościły komercyjne hity z pierwszych miejsc przebojów i próżno było szukać Macareny… Za to setki gości bawiły się doskonale przy czarnej muzyce – od J.Browna po najnowszy amerykański hiphop. Czy teraz będzie podobnie?
Właściciele zapewniają, że tak, co więcej, szykują wiele nowych muzycznych niespodzianek.

Podczas weekendowych wieczorów w klubie oprócz DJ-ów występować również będą instrumentaliści, którzy na żywo współtworzyć mają niepowtarzalne sety.

Pojawiać się mają soliści – m.in. trębacze, saksofoniści, również wokaliści, raperzy i MC-s będą mogli spróbować swych sił.

W planach są także wystawy fotografii, pokazy mody, i inne imprezy tematyczne.

Na razie jednak „Pasja” planuje powrót do swoich czarnych korzeni, do imprez, podczas których ludzie bawili się do białego rana i zawsze można było tam spotkać kogoś znajomego.

Pasja Club
Świdnicka 53
Pasaż Hotelu Scandic
Czynne od czwartku do soboty
Od godz. 20:00

Wstęp: 10PLN.

UWAGA – KONKURS! 🙂

Czytelnicy serwisu sgi-wroclaw mogą wygrać jedno z 5 darmowych, podwójnych zaproszeń na Nowe Otwarcie klubu Pasja! Wystarczy polubić Fan Page klubu Pasja na Facebooku, a następnie przesłać informację o tym na maila organizatora imprezy – pasjawroclaw@gmail.com

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.