Biuro Nieruchomości we Wrocławiu

Stanisław Górski Investments

Oferuję szeroki zakres usług związanych z transakcjami na rynku nieruchomości. Występuję zarówno w roli klasycznego pośrednika, jak też wykonuję pracę doradcy inwestycyjnego.

W branży działam już od ponad dwóch dekad i pozwoliło mi to zdobyć doświadczenie niezbędne nie tylko do bezpiecznego przeprowadzenia każdego typu transakcji, ale też do oceny ryzyka i rentowności określonych inwestycji.

Obecnie nieruchomości przyciągają uwagę coraz liczniejszych inwestorów, w tym inwestorów prywatnych, którzy nie dysponują ogromnym kapitałem, lecz chcą lokować swoje oszczędności. To słuszna strategia, ponieważ nieruchomości wykazują się dużą przewidywalnością i stabilnością wzrostów wartości w ujęciu długoterminowym. Aby jednak nie stracić na inwestycji, należy posiadać niezbędną wiedzę: zarówno o tym, jak przeprowadzić transakcję, jak i o tym, w jaki sposób funkcjonuje rynek. Właśnie tego typu wsparcie oferuję.

Jestem w stanie przeprowadzić cię przez cały proces inwestycyjny – od określenia twoich potrzeb i celów, jako inwestora, po wybór odpowiedniego typu nieruchomości, znalezienie konkretnej inwestycji oraz sfinalizowanie jej zakupu.

blog mieszkalny
849
Zrealizowanych zleceń
849
Zadowolonych klientów
20  +
Lat doświadczenia
100  %
Profesjonalnej obsługi

Opinie moich klientów

Potrzebujesz konsultacji? Napisz do mnie